کاهش رتبه الکسا

ابتدا به این نکته می پردازیم که چرا کاهش رتبه الکسا برای سایت شما اهمیت دارد. در سالهای اخیر برای کاربران سایتها اهمیت ارزشمند بودن یا نبودن سایتها بیش از قبل شده و این به این خاطر است که روز به روز بر تعداد سایتهای اینترنتی افزوده میشود و در این میان کاربر باید بتواند معیار مناسبی برای ارزش گذاری سایت داشته باشد.

مبنای رتبه گذاری الکسا چیست؟

رتبه بندی الکسا بر اساس فاکتورها بسیاری مشخص میشود که در این میان میزان بازدید کننده و تعداد بازدید سایت اهمیت بالایی دارد. البته فقط این فاکتورها در الکسا تاثیر گذار نیستند بلکه سایتهایی نظیر گوگل نیز در رتبه بندی خود و در بیش از 200 فاکتور سئو میزان بازدید را مد نظر قرار میدهند. اما باید توجه داشت که هر بازدید سودمند نیست. به همین دلیل است که زمانی که صحبت از افزایش رتبه الکسا یا کاهش آن میشود باید دقت داشته باشیم که با چه ابزاری و به چه شکلی قصد این کار را خواهیم داشت. زیرا استفاده از نرم افزارهایی که ممکن است به رایگان برای افزایش بازدید سایت در سایتهای اینترنتی پیدا کنید نه تنها باعث بهبود وضعیت شما نمیشود بلکه از آنجا که مدتها قبل از طرف سایت الکسا و گوگل و بسیاری از سایتهای مرجع دیگر نیز شناسایی شده اند، موقعیت شما را دچار مخاطره خواهند نمود.

در حال حاضر افزایش رنک الکسا در سایت الکسا یار به سادگی انجام میپذیرد. این سایت با استفاده از سیستم پیشرفته و به روز خود به بهبود رتبه الکسا در سایت شما کمک بسیاری خواهد نمود. همچنین سایت الکسا یار افتخار دارد تا اعلام کند که به طور مرتب قوانین وضع شده جدید را از سوی مراجعی نظیر الکسا پیگیری میکند و سعی خود را میکند تا کاربران نتیجه مناسبی دریافت نمایند.

کاهش رتبه الکسا تا چه حد اهمیت دارد؟

بهبود رتبه الکسا به طور واقعی اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا اگر کاربر برای مثال دو سایت فروشگاهی مشابه را در نظر داشته باشد که تمام شرایط یک محصول یکسان باشد، احتمال اینکه از سایتی که رتبه الکسای بهتری نسبت به دیگری دارد، خرید نماید بیشتر خواهد بود. به همین خاطر افزایش رنک الکسا برای سایتها بسیار مهم است، ولی این به این معنی نیست که صاحبان سایت دیگر نیازی به بروزرسانی و بهبود بخشهای دیگر سایت خود نخواهند داشت. چون مسلما در کنار افزایش رتبه الکسا محتوای مناسب و مفید نیز برای کاربران مهم است و در صورتی که شما از نظر بهبود محتوای سایت و کلیه بهینه سازی های دیگر در حد قابل قبولی قرار دارید به شما توصیه میکنیم همین حالا با ثبت نام در سایت الکسا یار شروع فرایند رشد سایت خود را مشاهده نمایید.

سوال بعدی این است که تا چه حد میتوانیم ترافیک سایت را بالا ببریم و رتبه الکسا را بهبود ببخشیم؟

در حال حاضر ما هیچگونه محدودیتی برای کاهش رتبه الکسا سایت شما نداریم. کاربر میتواند تا هر میزان که نیاز داشته باشد رتبه الکسای سایت خود را کاهش دهد. در صورتی ک هر گونه سوال دیگری داشته باشید میتوانید به طور شبانه روزی با استفاده از سیستم تیکت سایت سوال خود را مطرح نمایید یا در ساعات اداری با تلگرام یا شماره تلفن درج شده در بخش تماس با ما، تماس حاصل نمایید. در این صورت حتی اگر در آن زمان امکان پاسخگویی به شما را نداشته باشیم، در اولین فرصت با شما تماس خواهیم گرفت.


گروه:   سایر  | 1,881 بازدید | 0 دانلود

با برچسب های زیر میتوانید برنامه های مشابه نیز بیابید
دیدگاه کاربران
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.